Darmowa dostawa od 500 zł

14 dni na zwrot

Ponad 9000 produktów

Zacisze 16, Zielona Góra

O nas

Witamy w Centrum Wędkarskim!

Początki naszej działaności sięgają jesieni 2003 roku. Wtedy zaczął funkcjonować nasz stacjonarny sklep wędkarski w Zielonej Górze. Przez wiele lat budowaliśmy zadowolenie wędkarzy oraz zdobywaliśmy kolejnych stałych klientów. Zawsze staramy się sprostać wymaganiom wędkarzy co do asortymentu w naszym sklepie oraz zgrać to z bardzo atrakcyjnymi cenami. Obecnie P. H. Tomasz Mikołajczak "CENTRUM WĘDKARSKIE", jest największym sklepem wędkarskim na terenie województwa Lubuskiego. Wspólnie tworzymy zgrany zespół, któremu nie są obce żadne metody połowu. Co wielokrotnie potwierdzaliśmy na licznych zawodach wędkarskich i wysokich lokatach osób pracujących w naszym sklepie. Gwarantujemy fachową obsługę i rzetelność. 

Sukces stacjonarnego sklepu zmotywował nas do uruchomienia sprzedaży  internetowej. Wierzymy, że uda nam się zdobyć Państwa zaufanie, tak jak w przypadku Lubuskich wędkarzy. Od dłuższego czasu istniejemy również na Allegro, na którym uzyskaliśmy ponad 10 000 pozytywnych opinii.

Nasze przesyłki wysyłamy przy pomocy firm kurierskich, dzięki czemu czas od momentu wysyłki do dostarczenia przesyłki nie przekracza 48godzin. Nasze paczki pakujemy i szykujemy codziennie.

Wystawiamy również faktury VAT. 

http://centrumwedkarskiepl.blogspot.com/  <--- nasz blog wędkarski