O firmie BERKLEY

Początek firmy datujemy na 1937r. kiedy to młody,16-letni Bedell Berkley rozpoczyna od sprzedaży swoich ręcznie wykonanych much w Spirit Lake.W 1945r. po ukończeniu uczelni Bedell zaczyna eksperymenty z nylonem, aby w 1959r.przedstawić swój produkt żyłkę Berkley Trilene, którą rozsyła po sklepach wędkarskich na testy. Przez kolejne cztery dekady firma Bekley, podbija wędkarski świat swoimi produktami. 1980r.pojawiają się przynęty miękkie. W 1990r. następuje znaczna poprawa linii produkcyjnych i pojawienie się produktów znanych do dnia dzisiejszego tj.plecionka Whiplash, plecionka Fireline, przynęty sztuczne Troutbait, Flex czy Powerbait.

więcej
 • Berkley Guma Flex Slim Shad 10 cm

  Berkley Guma Flex Slim Shad 10 cm

  Berkley guma flex slim shad 10 cm slim to doskonały przykład przynęty, która działa na ryby, do łowienia których nie została pierwotnie z..

  4.50 zł Zobacz
 • Berkley Guma Flex Slim Shad 15 cm

  Berkley Guma Flex Slim Shad 15 cm

  Berkley guma flex slim shad 15 cm slim to doskonały przykład przynęty, która działa na ryby, do łowienia których nie została pierwotnie z..

  11.50 zł Zobacz
 • Berkley Guma Flex Stoop Shad 10 cm

  Berkley Guma Flex Stoop Shad 10 cm

  Berkley guma flex stoop shad 10 cm ripper stoop to najnowsza przynęta ze świetnej serii flex. zaprojektowałem już kilka przynęt, które pa..

  4.50 zł Zobacz
 • Berkley Guma Flex Stoop Shad 7,5 cm

  Berkley Guma Flex Stoop Shad 7,5 cm

  Berkley guma flex stoop shad 7,5 cm ripper stoop to najnowsza przynęta ze świetnej serii flex. zaprojektowałem już kilka przynęt, które p..

  2.30 zł Zobacz
 • Berkley Guma Flex Vamper 14 cm

  Berkley Guma Flex Vamper 14 cm

  Berkley guma flex vamper 14 cm gumy berkley flex vamper zostały zaprojektowane do łowienia w pionie z łódki. wykonana z bardzo miękkiego ..

  4.50 zł Zobacz
 • BERKLEY GUMA GIANT RIPPLE 16cm

  BERKLEY GUMA GIANT RIPPLE 16cm

  Berkley guma giant ripple 16cm - świetnie opracowana pod połów dużych szczupaków. możemy ją zastosować w wędkarstwie morskim w zestawie z ci..

  14.00 zł Zobacz
 • BERKLEY GUMA GIANT RIPPLE 20cm

  BERKLEY GUMA GIANT RIPPLE 20cm

  Berkley guma giant ripple 20cm - świetnie opracowana pod połów dużych szczupaków. możemy ją zastosować w wędkarstwie morskim w zestawie z ci..

  23.00 zł Zobacz
 • Berkley Guma Grass Pig 10 cm

  Berkley Guma Grass Pig 10 cm

  Berkley guma grass pig 10 cm z krótkim ogonem i sztywnym korpusem, to idealnie zaprojektowana guma na sandacze, szczupaki i duże okonie, ..

  2.70 zł Zobacz
 • Berkley Guma Grass Pig 12,5 cm

  Berkley Guma Grass Pig 12,5 cm

  Berkley guma grass pig 12,5 cm z krótkim ogonem i sztywnym korpusem, to idealnie zaprojektowana guma na sandacze, szczupaki i duże okonie..

  4.20 zł Zobacz
 • Berkley Guma Nemesis 4

  Berkley Guma Nemesis 4" 10cm

  Berkley guma nemesis 4" nemesis to przynęta, którą z powodzeniem można nazwać hybrydową. posiada korpus typu shad oraz ultra cienki ogon ..

  5.50 zł Zobacz
 • Berkley guma papa giant ripple shad 25cm
  37.00 zł Zobacz
 • Berkley Guma Powerbait Minnow 10 cm

  Berkley Guma Powerbait Minnow 10 cm

  Berkley guma powerbait minnow 10 cm powerbait minnow została zaprojektowana, aby doskonale naśladować małą rybę. jest niezwykle sku..

  3.20 zł Zobacz
 • Berkley Guma Powerbait Minnow 5,5 cm

  Berkley Guma Powerbait Minnow 5,5 cm

  Berkley guma powerbait minnow 5,5 cm powerbait minnow została zaprojektowana, aby doskonale naśladować małą rybę. jest niezwykle skuteczna ..

  2.00 zł Zobacz
 • Berkley Guma Powerbait Minnow 8 cm

  Berkley Guma Powerbait Minnow 8 cm

  Berkley guma powerbait minnow 8 cm powerbait minnow została zaprojektowana, aby doskonale naśladować małą rybę. jest niezwykle skuteczna w ..

  2.30 zł Zobacz
 • Berkley Guma Pulse Shad 11cm

  Berkley Guma Pulse Shad 11cm

  Berkley guma puls shad 11cm przynęta o klasycznym kształcie kopyta z dużym ogonem. przynęty te impregnowane są w technologii powerbait gw..

  4.40 zł Zobacz